HER TÜRLÜ PERDE YIKAMA

Aydın tül perde yıkama firması olarak evleriniz de ve iş yerleriniz de kirlenmiş olan perdelerinizi (Stor, zebra, fon perde ve ip perde) kısa süre içerisinde kir ve mikroplardan arındırarak sizlere teslim etmekteyiz.
 
Bizler de profesyonel ekiplerimizle ve perde yıkama firmalarımızla perdelerinizi en iyi şekilde yıkarız. Firmamız da çalışmakta olan profesyonel ekiplerimiz perde yıkama teknikleri hakkında gerekli bilgilere yeterince hakimdirler.
 
Böylece perdelerinize hiç bir zarar gelmeden uygun metotlar belirlenerek yıkanmaktadır. Kirlenmiş olan perdelerinizi içiniz rahat bir şekilde firmamıza teslim edebilirsiniz.
 
Bizlerde kirlenmiş olan perdelerinizin cinsine göre uygun yıkama metotları belirleyerek yıkamaktayız. Bu perde yıkama işlemi firmamız tarafından hem uygun fiyatlarla yapılmakta hem de kısa sürede gerçekleşmekte.
 
Müşterilerimiz tarafından aldığımız iyi yorumlarla işimizi ne kadar iyi yaptığımızın farkına varmaktayız. Size verdiğimiz hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 
 
TIKLA ARA!
 
02562122006
Resim